Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

РОЗ’ЯСНЕННЯ  ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У РЕЖИМІ «ГАРЯЧОЇ» ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ

Переглядів: 388

     Заступник начальника управління Могилів-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Семенівна Реморова у режимі «гарячої» телефонної лінії 19 липня 2016 року протягом години відповідала на запитання мешканців Мурованокуриловеччини.
        Дозвонювачі цікавилися умовами призначення пенсій за віком та термінами звернення за призначенням пенсій, порядком перерахунку пенсій пенсіонерам при працевлаштуванні або звільненні з роботи, особливим порядком виплати пенсій працюючим пенсіонерам, складовими своїх пенсійних виплат, механізмом проведеного перерахунку пенсій з 01.05.2016 у зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
      Посадовець розповіла про переваги отримання пенсій через банківські установи. Нагадала, що інформацію щодо пенсійного забезпечення та діяльності органів Фонду можна отримувати  за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та зі сторінок газети „Пенсійний кур’єр” , журналу «Вісник Пенсійного Фонду».« повернутися до списку новин