Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Олександр Крученюк: Найбільша перемога – це перемога над самим собою, знайти сили, бажання, можливості для досягнення поставленої мети.

Переглядів: 314

 

10 лютого в  ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" відбувся відкритий турнір з волейболу, приурочений 29-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Ідея започаткувати турнір, належить учаснику бойових дій в АфганістаніОлександру Грицишину. Цьогоріч участь у ньому взяли шість команд Хмільниччини. 

Розпочався турнір хвилиною мовчанняз вшанування пам’ятіземляків,загиблих в Афганській війні.

Вітаючи учасників турнірузаступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, сказав:«Надзвичайно приємно, що на Хмільниччині проводиться такий турнір, він вже є традиційним. Дуже приємно, що сьогодні до змагань приєдналися команди дівчат. Сьогодні не буде переможців і переможених. Найбільша перемога – це перемога над самим собою, знайти сили, бажання, можливості для досягнення поставленої мети.»

Також, учасників вітали заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун, міський голова Сергій Редчик, голова міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані Володимир Гончарук.

Змагання тривали впродовж дня. Перше місце здобула команда Хмільника, друге- команда СО «Хмільницькі електромережі», третє- команда ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти".

Переможцям було вручено кубок і м’ячі. Також було нагороджено найстаршого гравця турніру – Олександра Данилюка та наймолодшого гравця – його онуку.« повернутися до списку новин