Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині відбулось засідання 109 обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування

Переглядів: 332

 

У вівторок, 17 квітня, на 109 засідання комісії надано 19 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 8 проектів розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 11 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

В тому числі: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 5, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки -2, про внесення змін до розпоряджень голови облдержадміністрації – 1, про поновлення договору оренди земельних ділянок водного фонду – 10, про укладання договорів оренди водних об’єктів на підставі діючих договорів оренди землі - 1.

Крім того, на обговорення комісії винесено 2 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 2 питання Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 17 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесене на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо його вирішення.« повернутися до списку новин