Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Повір у себе і в тебе повірять інші

Переглядів: 423

11 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулось урочисте закриття XXV обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

       Організатором Фестивалю вже 25 років поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради. У залі театру зібралась понад сотня учасників Фестивалю віком від 7 до 35 років, які приїхали до м.Вінниці з усіх куточків області. Усі вони стали учасниками обласного Фестивалю, отримавши перемогу у районних та міських відбіркових конкурсів творчості і талантів.Урочисто привітати переможців фестивалю завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, а також представники  управлінь та служб облдержадміністрації громадських установ та організацій, духовенства.

   У конкурсі з нашого району взяли участь Анастасія Марійчук та Іван Кухар.

    Настя навчається у 8 класі СЗШ 1-111 ступенів с.Немерче.

Займається в гуртках «Різьблення по дереву» та «Пізнаємо рідний край».Захоплюється танцями, музикою. Любить ходити до сільської бібліотеки та читати книги. Хоче  бути кондитером, випікати смачні тістечка та пригощати ними своїх друзівЛюбить допомагати батькам по-господарству, особливо мамі з приготуванням їжі. Мріє подорожувати по світу та спробувати кухні різних країн.На конкурс подала дві роботи: «Прийшла весна» та «Зимова ніч».

        Іван навчається  в 9 класі КЗ «Котюжанівський навчально-реабілітаційний центр». Він спокійний, врівноважений,добрий і життєрадісний. Серед однокласників має гарних друзів. Щовихідних приїжджає в Муровані Курилівці, де в домашній атмосфері любить займатися музикою, вчиться грати на гітарі. У цьому йому сприяє батько Олександр, бо сам музикант.Крім того хлопець працює з комп’ютером , де найбільшу увагу приділяє темі музики.З любов’ю відноситься до батьків та старшого зведеного брата Павла. На обласній виставці екпонувалися роботи: «Подарунок мамі», «Козак» та «Павук».

       Настя з Іваном  та іншими дітьми, які брали участь у конкурсі, відвідали краєзнавчий  музей,де була виставка їхніх робіт. У театрі ім.М.Садовського переглянули музичну виставу «Бременські музиканти». Діти від конкурсу отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.« повернутися до списку новин