Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Тренінгове заняття з неповнолітніми, засудженими до покарань без позбавлення волі та їх батьками

Переглядів: 710

      

20 липня 2016 року Мурованокуриловецький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Мурованокуриловецьким РС КВІ провели спільне тренінгове заняття з неповнолітніми,  засудженими до покарань без позбавлення волі та їх батьками. 

      Тренінгове заняття  на тему «Взаємодія на різних мовах любові» провів фахівець із  соціальної роботи - психолог Анастасія Зарічняк.   

       Мета тренінгу: профілактика повторних правопорушень серед неповнолітніх, через налагодження емоційного зв’язку із батьками, оцінка взаємин і поведінки членів сім’ї, стимулювання самовираження емоційного стану за допомогою арт-терапії, підвищення компетентності батьків на розвиток спроможності діяти в системі «батьки-дитина» через проведення спільного заняття, встановлення доброзичливих стосунків між дорослими та дітьми. Знайомство учасників із різними мовами любові, навчити їх відрізняти та користуватися ними. Сприяння розвитку вміння відчувати іншу людину, навичок спільної діяльності, згуртування, підтримання гарного настрою за допомогою вправ тілесно-орієнтовної терапії.                                                          

       Учасники тренінгу брали активну участь у роботі, виконували різні вправи, ознайомилися з презентацією «5 мов любові» та презентували свої роботи.« повернутися до списку новин