Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вбережіть ліси від вогню!

Переглядів: 441

 

Шановні вінничани! Зі встановленням високих температур повітря різко підвищується пожежна небезпека в лісах.

Внаслідок людської безпечності, а то і злочинних дій виникає пряма загроза лісам Вінниччини.

Державна лісова охорона щоденно вживає заходів по недопущенню загорань в лісах. Для попередження лісових пожеж запроваджено посилене патрулювання лісових масивів працівниками державної лісової охорони, правоохоронних органів, представниками громадськості, членами добровільних пожежних дружин. Перекрито всі непланові заїзди в лісові масиви. Працюють лінії «гарячого» телефонного зв’язку в обласному управлінні лісового та мисливського господарства (61-17-42), держлісгоспах, лісництвах.

Лісівники області звертаються до вас, шановні вінничани! Не розводьте вогнищ у лісі, будьте обережні при поводженні з вогнем. Вбережіть ліси від вогню.

«Правилами пожежної безпеки в лісах України» протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: розведення багать у лісі; заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів; відвідування населенням хвойних насаджень при високій температурі навколишнього середовища; палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки; залишати у лісі обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом ганчір’я; заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна; експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою; палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами; використовувати на полюванні пижі, виготовлені із горючих матеріалів; розміщувати ближче ніж за100 м від стіни хвойного лісу, 50 м – мішаного, 20 м – листяного лісу склади паливно-мастильних матеріалів, автозаправні станції, смітники, житлові і виробничі приміщення; випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (в т. ч. проводити сільськогосподарські пали); залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв’язку деревні залишки та горючі відходи; звалювати та спалювати в лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи; здійснювати у лісі без узгодження з постійними лісокористувачами роботи з використанням вибухових і інших горючих речовин.« повернутися до списку новин