Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Протягом І півріччя 2018 року до райдержадміністрації надійшло 115 звернень від громадян

Переглядів: 170

  За І півріччя  2018 року до райдержадміністрації надійшло  115 звернень,  що  на 8 одиниць  більше ніж за відповідний період 2017 року (107 звернень).

Найбільш актуальні питання, що зустрічаються у зверненнях громадян, це:

  • питання соціального захисту населення – 45 одиниць, або 36,3 % від загальної кількості;
  • питання аграрної політики і земельних відносин - 26 одиниць (20,9 %);
  • питання комунального господарства – 17 одиниць (13,7 %);
  • питання екології та природних ресурсів- 7 одиниць (5,6 %);
  • питання охорони здоров’я – 6 одиниць (4,8% ).
  • питання освіти  -  4 одиниць (3,2 %).

Як свідчить аналіз найчастіше піднімаються питання  соціального захисту населення  – призначення та виплата  субсидій, питання надання матеріальної допомоги,  забезпечення пільговим санаторно-курортним лікуванням, отримання соціальних виплат.

  На другому за кількістю  знаходяться питання аграрної політики і земельних відносин – це вирішення земельних конфліктів, питання оформлення  державних актів  на земельні ділянки, розрахунків за сільськогосподарську продукцію, передачу в оренду земельних часток (паїв) тощо.

Значна кількість питань комунального господарства  - це прохання посприяти у благоустрої території, будівництві та ремонту місцевих доріг, забезпечення водопостачанням, електроопаленням, забезпечення скрапленим газом.

Протягом І півріччя  2018  року до райдержадміністрації надійшло  7 колективних звернень, або 6,1 % від усіх звернень, проти 7 % (7,2) за відповідний  період 2017 року.

Найчастіше колективні заяви надходять від мешканців району з питань аграрної політики і земельних відносин, земельних конфліктів, діяльності закладів освіти, роботи позашкільних закладів, комунального господарства, водозабезпечення, пільгового перевезення учасників АТО, відновлення автобусного сполучення тощо.

З органів  влади вищого рівня  протягом І півріччя 2018 року  надійшло  79 звернень (в 2017 році - 80), потрібно зауважити, що  59 з них  надійшло по урядовій  «Гарячій лінії».

Питання  роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому знаходиться  під постійним контролем голови районної державної адміністрації.

 

                                                                                                                                   Загальний відділ апарату райдержадміністрації

« повернутися до списку новин