Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Майстер-клас з виготовлення валентинок

Переглядів: 900

   

День Святого Валентина - свято, яке відзначають у деяких країнах щороку 14 лютого. З недавніх пір це свято набуло неабиякої популярності.  Щоб висловити свої почуття на день закоханих дарують «валентинки», проте набагато приємніше отримати «валентинку», зроблену власними руками, – адже ця листівка буде креативною, індивідуальною та неповторною.

     11 лютого в районному Будинку культури  відбувся майстер-клас з виготовлення валентинок, який провела керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Марія Мельник. Під час нього було озвучено, як саме і коли з’явилися перші валентинки.

    Марія Юріївна розповіла про те, що окрім валентинки можна подарувати листівку, чи просто конвертик з надписом, показала дітям багато різноманітних варіантів валентинок, які можна виготовити з підручних матеріалів: паперу, картону, тканини.

   Після невеликої теоретичної бесіди всі взялися до виготовлення сувенірів. Діти з задоволенням підбирали матеріал, складали ескізи майбутніх шедеврів та жваво обговорювали виконану роботу, адже кожна дитина вкладала часточку серця у свою роботу.« повернутися до списку новин