Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На черговій обласній земельній комісії погоджено 18 проектів розпоряджень голови ОДА з питань надання земельних ділянок державної власності

Переглядів: 349

 

На 107 засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам, яке відбулось 20 березня 2018 року, надано 18 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 14 проектів розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 4 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлений Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

В тому числі: про надання в постійне користування земельної ділянки – 2, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 3, про надання згоди на поділ земельної ділянки -1, про поновлення договору оренди земельних ділянок водного фонду – 3, про розірвання договору оренди земельних ділянок водного фонду – 1, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 8.

Крім того, на обговорення комісії винесено 1 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області. Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 18 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесене на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо його вирішення.« повернутися до списку новин