Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Мурованих Курилівцях відбулося покладання квітів та вшанування жертв війни

Переглядів: 382

 

22 червня, у Мурованих Курилівцях, біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні.

Відзначення цього дня встановлено Указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

На зібранні виступив голова райдержадміністрації Сергій Ладан, він зазначив: «Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Автономна Республіка Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей сьогодні мають статус тимчасово окупованих територій. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, вдалині від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю».

Урочисте покладання квітів здійснили голова райдержадміністрації Сергій Ладан, заступник голови районної ради Андрій Нікітчук, селищний голова Галина Цибульська, працівники державних установ, підприємств, організацій та громадськість.

Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за нашу країну, за наш край у роки Другої світової війни!« повернутися до списку новин