Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Понад 150 вінничан власноруч долучились до спільного створення Гербу України

Переглядів: 261

 

 

Для усіх бажаючих вінничан 18 лютого до Дня Державного Гербу України Громадська організація «Соціально-Культурний Простір» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації провели флеш-моб з виготовлення Державного Гербу в техніці «ізонитка».

Малим Державним Гербом України є золотий тризуб на блакитному фоні, затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 р.

Своєю ідеєю організатори хотіли не тільки нагадати та привернути увагу пересічних громадян до відзначення дня Державного Гербу України, а й залучити до виготовлення такого державного символу власноруч. Адже як сьогодні кожен своїми справами, своїми діями вносить частку у розвиток своєї громади, області та й країни вцілому. Так і під час флеш-мобу – кожен міг долучитися до його творення, пронизуючи ниткою від гачечка до гачечка, утворюючи єдине полотно.

Ще раз мешканці нашого міста показали, що вінничани згуртовані та патріотично налаштовані громадяни нашої країни. До флеш-мобу зі створення Герба, який відбувався в приміщенні торгово-розважального комплексу «Мегамолл» долучилось близько 150 людей різних вікових категорій. Наймолодшому учаснику майстер-класу тільки нещодавно виповнилось 5 років і він вже знає, що таке Україна та який у цієї країни Герб.

На виготовлення Гербу 90*60 см було витрачено більше 1500 м декоративного шнура блакитного, жовтого кольорів та понад 12 годин клопіткої праці волонтерів та небайдужих мешканців нашого міста. Було приємно спостерігати, як під час виготовлення Гербу люди різні за віком та за професією знаходили спільну мову і пліч-о-пліч працювали над його створенням, як небайдуже ставляться до державних цінностей, охоче беруть участь у створенні картини та прищеплюють молодшому поколінню любов до Батьківщини і навчають шанувати державну символіку, що є невід'ємною частиною історії України.« повернутися до списку новин