Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулось експонування інформаційно-просвітницьких стендів

Переглядів: 128

Впродовж 1-8 листопада у Мурованокуриловецькому районі здійснювалося експонування інформаційно-просвітницьких стендів про події та етапи Української революції 1917-1921 років «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», фотодокументальної виставки «УПА – відповідь нескореного народу» та матеріали про злочин Голодомору.

Плакати для загального огляду демонструвались у виставковій залі районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка, де було організовано оглядові екскурсії для учнів та педагогічних працівників закладів освіти району.

Також до огляду виставок долучились працівники закладів культури району, різних установ та організацій райцентру.

За екскурсійний період відвідувачі мали змогу ознайомитися з фактами з історії про події та етапи Української революції 1917-1921 років та з різними аспектами її перебігу, поглибити та розширити знання, отримані раніше, глибше усвідомити здобутки революції та причини її поразки, а також вивчити питання створення Української державності.

Також відвідувачі ознайомились з фотографіями, документами, картами та інфографіками цілісної картини протистояння Організації українських націоналістів та Української повстанської армії з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.

Працівниками музею після огляду виставки зі старшокласниками та учителями історії Мурованокуриловецьких НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія», СЗШ І-ІІІ ст. №2 та загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей з захворюваннями серцево-судинної системи було організовано обговорення низки побачених подій, де діти вчились робити висновки про віхи історії України, а головне – вони висловлювали свою готовність захищати соборність та незалежність рідної держави.

« повернутися до списку новин