Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районі з робочим візитом перебував голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Переглядів: 504

В районі з робочим візитом перебував голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Керівник області ознайомився з роботою центру надання адміністративних послуг, громадської приймальні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відвідав районну дитячо=юнацьку спортивну школу, полігон твердих побутових відходів, в приміщенні районної ради ознайомимився роботою електронної поіменної системи голосування "Голос" і взяв участь введені в екслуатацію 8-ми квартирного житлового будинку в смт Муровані Курилівці.

Центр надання послуг працює з 2014 року та надає жителям району 40 видів послуг. В середньому за місяць звертаються близько 1140 осіб, а за І-ше півріччя 2016 року працівниками Центру надано понад 6829 послуг.

Валерій Коровій також ознайомився з роботою громадської приймальні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відвідав районну дитячо-юнацьку спортивну школу.

У школі працює відділення дзюдо, футболу та легкої атлетики, займаються 210 дітей, є свій спортивний комплекс , який включає ігровий, борцівський та тренажерний зали, медичний та методичний кабінети, сауну, майданчик для занять футболом зі штучним покриттям та тренажерний майданчик загальної фізичної підготовки.

Валерій Вікторович також оглянув хід робіт з облаштування нового полігону твердих побутових відходів. На об’єкті передбачається встановлення сортувальної лінії. Вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на її будівництво, визначено місце під ангар, відведено земельну ділянку.

Про виділення коштів на реалізацію проекту керівники району та селища звертатимуться з клопотанням до обласної державної адміністрації висловивши при тому готовність до співфінансування.

Під час робочої поїздки до району голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідали районну раду та ознайомилися з нещодавно встановленою системою електронного поіменного голосування «Голос».

Система поіменного голосування дозволяє депутатам записуватися на виступ за допомогою планшета, а також в онлайн режимі вносити пропозиції та поправки до запропонованих проектів рішень.

Керівництво області, а також всі члени делегації мали змогу ознайомитись з етапами роботи системи «Голос» безпосередньо на робочих місцяж депутатів районної ради. Вони високо оцінили електронну систему.

В Мурованих Курилівцях урочисто введено в експлуатацію 8-ми квартирний житловий будинок, зведений у рамках програми «Доступне житло».

Привітали новоселів з цією подією та вручили ключі від нових помешкань голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, голова районної державної адміністрації Сергій Ладан та Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська.

Керівники області та району перерізавши на знак відкриття будинку символічну стрічку разом зі щасливими родинами оглянули збудоване приміщення.« повернутися до списку новин