Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Галина Скоковська: «Державній службі зайнятості 27 років: підбиваємо підсумки 2017 року»

Переглядів: 360

 

«Історія служби – це етапи її розвитку, реформування, вдосконалення, залежно від соціально-економічного розвитку держави та стану ринку праці. Від звичайного посередника між людиною, що шукає роботу, та роботодавцем служба зайнятості перетворилась на активного і впливового учасника у сфері кадрової політики», - зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

У 2017 році 7,1 тис. роботодавців довірили службі зайнятості підшукати для них працівників і подали 39,0 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці на одну вакансію виріс з 2340 грн. на кінець 2016 року до 4230 грн. в кінці 2017 року.

З нашою допомогою протягом цього року шукали роботу 71,0 тис. жителів області працездатного віку; 34,2 тис. осіб працевлаштувалися за сприяння обласної служби зайнятості.

Зокрема, забезпечено тимчасову трудову діяльність і відповідну матеріальну підтримку 6,7 тис. громадян завдяки залученню їх до оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Для 7,3 тис. осіб організували професійне навчання (в основному на замовлення роботодавців). 7,2 тис. безробітних уже набули професії чи підвищили свою кваліфікацію. Із них 98,0% були працевлаштовані після професійного навчання за договорами з роботодавцями.

З наданням компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску роботодавцям, у поточному році працевлаштовані 620 безробітних.

«Звичайно ж, служба ніколи не досягла б таких результатів, якби не співпраця із нашими соціальними партнерами. Слова найщирішої вдячності за порозуміння, співучасть та спільну працю хочу висловити Федерації профспілок області, об’єднанню роботодавців області, керівникам підприємств, в тому числі професійно – технічних навчальних закладів.

Окремі слова подяки - органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, їх керівникам за розуміння проблем служби, допомогу у їх розв’язанні, створені атмосфери доброзичливості та співпраці на загальний результат – сприяти підвищенню зайнятості населення нашого регіону» - сказала Галина Скоковська.« повернутися до списку новин