Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина отримала чергову субвенцію з державного бюджету

Переглядів: 458

 

 

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, станом на  20 жовтня поточного року до бюджету Вінницької області надійшла субвенція з державного бюджету.  Зокрема, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот надійшла субвенція в сумі 2322,8 млн.грн. що становить 77,0 % від річних призначень та 98,1 % від призначень на січень-жовтень поточного року. Субвенції з державного бюджету до місцевих бюджетів на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надійшло в сумі 238,1 млн.грн., що становить 72,6 % від річних призначень та 87,2 % від призначень на січень-жовтень поточного року.

На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям , інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу надійшло субвенції з державного бюджету до місцевих бюджетів в сумі 1744,3 млн.грн. , що становить 79,4 % від річних призначень та 96,1 % від призначень на січень-жовтень поточного року.

На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім"ї патронатного вихователя з державного бюджету до місцевих бюджетів надійшло субвенції в сумі 26,9 млн.грн., що становить 75,1 % від річних призначень та 89,1 % від призначень на січень-жовтень поточного року.« повернутися до списку новин