Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині пройшли збори загонів оборони

Переглядів: 446

 

 

Вересень у Могилів-Подільському районі запам’ятається 10-денними навчаннями з військовозобов’язаними. Майже триста жителів Могилів-Подільського району Вінницької області візьмуть участь у тренуванні на території району.

Відповідно до Плану підготовки військових комісаріатів області у вересні сплановано проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними  одного з підрозділів територіальної оборони, що формуються під керівництвом Могилів-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату. Під час останнього етапу тренування буде проведено командно-штабне навчання з територіальної оборони під керівництвом командувача військ оперативного командування «Південь».

На період проведення навчальних зборів та командно-штабного навчання з військовозобов’язаними, призваними на навчальні збори, буде проведено ряд заходів, що нададуть можливість підвищити їх професіональний рівень та отримати вміння щодо злагодженості та спільних дій у складі підрозділу у ході виконання завдань територіальної оборони, що покладаються Планом територіальної оборони на даний підрозділ, а саме проведення занять з одиночної підготовки з основних предметів навчання (тактичної, вогневої, спеціальної та медичної підготовки), практичних стрільб зі стрілецької зброї, організації роботи блок-постів, наданні невідкладної медичної допомоги, виконання решти завдань визначених Планом територіальної оборони у складі підрозділу.

Варто наголосити, що дані тренування проводяться виключно з метою підвищення боєздатності особового складу підрозділів, злагодження їх дій в ході виконання завдань територіальної оборони. Ніхто з залучаємих до регулярних Збройних Сил України направлений не буде, а по завершенню навчальних зборів всі вони повернуться додому.« повернутися до списку новин