Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Василь Броварник взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА

Переглядів: 494

 В приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Сергія Волкова відбулось засідання колегії за участі заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника. Також участь у колегії взяли заступники голів райдержадміністрацій, відповідні фахівці і спеціалісти з профільної галузі, представники Департаментів та служб області.

Головними питаннями обговорення на колегії стали підсумки опалювального сезону 2016-2017 року та підготовка до опалювального сезону 2017-2018 року. Також обговорено питання проведення робіт з весняного благоустрою та залучення безробітних осіб. Ще одне питання, яке обговорено на колегії стосувалось облаштування сміттєсортувальних станцій в районах області і рекультивації полігонів і сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

«Хочу зазначити, що вже  розпочався сезон ремонтних робіт на дорогах області. Також  активно ведуться роботи по благоустрою та підготовки до нового опалювального сезону на всій території області. Особливої уваги та вирішення потребує питання стосовно переробки сміття. Хочу зазначити також, що в 2017 році 7,7 тис. км доріг області Укравтодором передаються  на баланс місцевих органів влади. І це буде зона відповідальності по утриманню і  ремонту доріг керівництва тих населених пунктів, через які проходять дороги місцевого значення», - зазначив Василь Броварник.

Під час  колегій заслухані інформації представників районних управлінь та відділів стосовно вирішення зазначених питань на місцях.

За підсумками колегії були дані доручення щодо активізації та вирішення питань  по благоустрою, сортування та переробки твердих побутових відходів.« повернутися до списку новин