Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулася XXIV церемонія нагородження «Народний Герой України»

Переглядів: 419

 

 

Вчора, 18 серпня, в приміщені Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбулася XXIV церемонія нагородження «Народний Герой України».

Нагадаємо, що церемонії нагородження «Народний Герой України» проходить один раз на 2 місяці. Подання на звання «Героя» може зробити будь-який громадянин. Після проведення публічного громадського обговорення та голосування у соціальній мережі «Facebook» визначається перелік кандидатів для наступного нагородження. На останньому етапі спеціальна комісія – Нагородна рада перевіряє відомості про осіб, яких буде нагороджено недержавним орденом «Народний Герой України». На Вінниччині до підготовки та проведення церемонії нагородження активно долучилась обласна державна адміністрація та обласна Рада.

На сьогоднішній день подано близько 2,5 тисяч заявок для нагородження, 338 осіб – нагороджено, з них – 6 мешканців Вінницької області, повідомляють організатори заходу.

Церемонія нагородження «Народний Герой України» розпочалася з внесення державних символів. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув відстоюючи суверенітет та незалежність нашої держави.

«Ні для кого не секрет, що наша держава була не готова до цієї війни. І на початковому етапі ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України врятували добровольці та волонтери. Це ті прості люди, яких за їх чесноти ми відзначаємо недержавними орденами «Народний Герой України», – зазначив батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка, ведучий церемонії Володимир Голоднюк.

У ході XXIV церемонії нагородження «Народний Герой України» було відзначено 12 бійців та лікарів-учасників антитерористичної операції на Сході України з 15 поданих для нагородження, в тому числі – 2 вінничанина.

«Нам не потрібне перемир’я, нам потрібна цілковита, повна перемога над сепаратизмом та відновлення територіальної цілісності нашої Батьківщини», – відзначив нагороджений, боєць батальйону «Кривбас»Юрій Сіньковський.

Нагородженим присутні у залі аплодували стоячи.

Без сумніву, церемонії нагородження «Народний Герой України» показує шану до всіх тих, хто не шкодуючи власного здоров’я та життя, боронить рідну землю від поневолення.« повернутися до списку новин