Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Андрій Гижко: Для сільгоспвиробників участь у осінніх ярмарках – безкоштовна, що є основним мотивом того, аби ціни на представлену продукцію були мінімальні

Переглядів: 363

 

 

Цієї суботи, 21 жовтня, свою продукцію на сільськогосподарському ярмарку, який вже п’ятий тиждень поспіль проходить біля ТЦ «Plazza Park», представив кожен район Вінницької області.

Аби особисто переконатись у ціновій політиці та різноманітності  сільськогосподарської продукції сьогодні осінній ярмарок  відвідали перший заступник голови обласної державної Андрій Гижко, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, заступник  директора – начальник управління   торгівлі,  послуг  та  розвитку  споживчих  ринків Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Вєга Кулявець.

Обійшовши ярмарок і оглянувши асортимент товару Андрій Гижко зазначив: «Сьогодні відбувається передостанній осінній ярмарок, але кожного разу ми порівнюємо ціни на ярмарку з цінами у супермаркетах та у інших торгових точках міста. Ціна на овочі приблизно на 2 грн дешевша. Так само ціна на цукор нового урожаю  складає 12 грн 50 коп – 13 грн, коли у минулому році у цю пору  його ціна складала 16 грн. Асортимент товару досить багатий. Продається і  риба, і м’ясо, і птиця, і сало, але головний товар на осінніх ярмарках – це овочі. Адже основна мета  - створити  доступні умови, аби люди могли заготовити овочі на зиму за помірними цінами. Саме тому, аби сільгоспвиробники продавали за мінімальними ринковими цінами свій товар, то для них участь у осінніх сільськогосподарських ярмарках  - безкоштовна. І це є принципова позиція обласної влади».

Слід відмітити, що цієї суботи  на ярмарку представили свою  продукцію усі 27 районів області та місто Вінниця. Загалом приїхало 226 машин з товаром на загальну суму понад 4 млн грн.  Свою продукцію представили підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та консервних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.« повернутися до списку новин