Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Чотирнадцять фермерських господарств області занесені до реєстру фермерських господарств, що претендують на отримання державної фінансової підтримки

Переглядів: 497

 

 

Даний перелік був визначений 18 серпня під час засідання Вінницької регіональної комісії з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА,  надані фермерськими господарствами заяви і документи, письмові коментарі й рекомендації  до них розглядались відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1102 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам».

Так, основними критеріями під час формування Переліку були забезпечення виконання зобов’язань щодо повернення коштів, одержаних на поворотній основі, та створення додаткових робочих місць у сільській місцевості. За наявності рівних умов перевага надавалась фермерським господарствам, які провадять діяльність у галузі тваринництва; садівництва, закладення молодих плодово-ягідних насаджень та виробництва органічної продукції (сировини).

Подано 14 заявок на загальну суму 6 мільйонів 720 гривень. В той же час Українським державним фондом підтримки фермерських господарств  для Вінниччини виділено 4 мільйони 550 гривень.

Додатково:  фінансова підтримка на конкурсних засадах на поворотній основі надається у розмірі, що не перевищує 500 тисяч гривень, із забезпеченням виконання зобов'язання щодо повернення бюджетних коштів. Фермерське господарство несе відповідальність згідно із законодавством за нецільове використання одержаних коштів та своєчасне і в повному обсязі повернення до державного бюджету коштів фінансової підтримки.« повернутися до списку новин