Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відділ цивільного захисту райдержадміністрації інформує!

Переглядів: 344

В районі діє Програма Територіальна оборона Мурованокуриловецького району на 2017-2020 роки.

Основними завданнями програми є здійснення заходів щодо матеріально – технічного забезпечення потреб особового складу територіальної оборони району для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо захисту і охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території і населення району

    

Проводиться відповідна робота з виконання завдань по відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову військову службу.

Всього за 2017 рік Мурованокуриловецьким районним військовим комісаріатом  відібрано з укладанням контрактів  в Збройні Сили України 22 кандидати, що становить 66% від плану та 28 призовників на строкову службу, що становить 83% від  плану.

 

 З районного бюджету на програму  «Військово патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в збройних силах України на 2015-2017 роки (зі змінами) на потреби Мурованокуриловецькому райвійськомату в 2017 році виділено 130 тисяч грн. Кошти використані на придбання оргтехніки та паливно мастильних матеріалів, для перевезення військовослужбовців та призовників на пункти збору.

            В Мурованокуриловецькому районі 27 липня 2017року зареєстровано громадську організацію «Мурованокуриловецька Асоціація Учасників Бойових дій та Ветеранів АТО». Рішенням районної ради 18 сесії  7 скликання від 22 грудня 2017 року громадській організації  «Мурованокуриловецька Асоціація Учасників Бойових дій та Ветеранів АТО» на матеріальну допомогу, оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей з районного бюджету виділено 30 тис.грн. Відповідно до статті 12 п.14  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ,з 117 учасників АТО, які подали заявки на отримання земельної ділянки 69 учасників АТО вже отримали відповідні документи на право власності,в стані завершення ще 30 заяв. В 2017 році сільськими радами надана матеріальна допомога учасникам АТО в сумі 42,5 тис. грн.

 

 На виконання «Єдинної комплексної правоохоронної програми Мурованокуриловецького району на 2016-2020 роки» з районного бюджету в 2017 році було  виділено 280 тис гривень на придбання оргтехніки, відеокамер та фотоапарату для поліпшення якості роботи працівників поліції

 

           У 2017 році на виконання «Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури оперативно-рятувальної служби Мурованокуриловецького району на 2016-2020 роки », яка затверджена рішенням 3  сесії районної ради 7 скликання від 14 січня  2016 року, було виділено 450 тис. грн. Дані кошти витрачені для закупівлі аварійно-рятувального обладнання на аварійно- рятувальний автомобіль, марки  ГАЗ 2705, гідроножниці, гідродомкрат та комплектуючі що надасть змогу особовому складу Державній пожежно-рятувальної частини № 23 смт. Муровані Курилівці проводити аварійно-рятувальні роботи дорожньо – транспортних пригод та надзвичайних ситуацій. 

         Було проведено закупівлю спеціального одягу для захисту пожежного-рятувальника під час гасіння пожеж та інших надзвичайних ситуацій на суму 84 тисячі гривень (15 комплектів), паливо-мастильні матеріали на суму 26 тисяч гривень для ліквідації пожеж, проведення показових навчань, ліквідацію надзвичайних ситуацій.

 

 « повернутися до списку новин