Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулось позачергове засідання районної державної протиепізоотичної комісії.

Переглядів: 373

 

В зв’язку з проведенням карантинних заходів пов’язаних із захворюванням свиней в селі Посухів на африканську чуму та здійснення оздоровчих заходів по сказу в селі Долиняни 13 листопада  2017 року в приміщені райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Гончара відбулося позачергове засідання районної державної протиепізоотичної комісії.

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Мурованокуриловецького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Валерія Кравчука комісія вирішила:

1. Забезпечити зменшення поголів’я диких кабанів в зоні нагляду (лісомисливські господарства : урочище «Білий Яр», лісовий масив «Кізя», лісовий масив «Пожарна»). Під час відстрілу диких свиней забезпечити відбір біоматеріалу  для дослідження на АЧС.

2. Накласти карантинні обмеження терміном на 60 днів на господарство в селі Долиняни Мурованокуриловецького району, де зафіксований випадок захворювання на сказ.

3. Встановити загрозливою зоною села: Кривохиженці, Рясне, Снітків, Михайлівці Мурованокуриловецького району Вінницької області, лісові та польові угіддя в радіусі 10 км.

4. Затвердити план оздоровчих заходів.« повернутися до списку новин