Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині оптимізовано роботу медичних установ та запроваджено електронні черги запису до лікаря

Переглядів: 304

Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович в ході щопонеділкової наради голови ОДА з керівниками департаментів та служб області.

З метою підвищення якості надання послуг населенню медичними закладами третього рівня в області проведено оптимізацію деяких відділень закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування. Зокрема, це стосувалось територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» та Наркологічного диспансеру «Соціотерапія».

«Таким чином, припинено обласний комунальний заклад «Крижопільська туберкульозна лікарня», КЗ «Барська обласна туберкульозна лікарня», КЗ «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2» та Тиманівський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих шляхом приєднання до Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Окрім того, комунальний заклад «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія» перетворено у комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія», - зауважила директор Департаменту.

Також, керівник департаменту окремо зупинилась на питанні завершення І етапу проекту «Поліклініка без черг» в трьох пілотних закладах. Зокрема, у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова, Вінницькому обласному клінічному онкодиспансері та у Вінницькому обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі.

З цією метою впродовж 2017 року закуплено обладнання електронної черги та комп’ютерної техніки на загальну суму у 2 млн. грн. Це дало змогу створити 36 робочих місць у ВОКЛ ім. М.І. Пирогова та 21 робоче місце в обласному клінічному онкодиспансері. Додатково створено і офіційний сайт реєстрації пацієнтів на прийом до лікаря та розмежовано потоки пацієнтів різних клінічних груп.

В свою чергу створено новий алгоритм прийому пацієнтів в обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі завдяки офіційному сайту закладу, де пацієнти мають змогу реєструватись на прийом до лікаря.

Впровадження електронної черги не оминуло і обласну дитячу лікарню, для якої закуплено відповідне обладнання для електронної черги та комп’ютерна техніка на 25 робочих місць. Також, пацієнти мають змогу записатись до лікаря за допомогою сайту реєстрації. Завдяки даним нововведенням створено не лише електронну чергу, але й з’явилась можливість для ведення електронної картки пацієнтів.

 

  •  

 « повернутися до списку новин