Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині пані М.Порошенко заповнювала разом з дітьми учасників АТО «Книгу Миру»

Переглядів: 501

29 квітня, Дружина Президента України пані Марина Порошенко відвідала Вінницьку область із робочим візитом.

На Вінниччині Перша леді презентувала національний проект «Книга Миру» та разом з дітьми учасників АТО створили новий розділ.

Вінницька область стала чотирнадцятим регіоном, діти якого поділилися сімейними фотографіями та своїми побажаннями про світле майбутнє України. За словами Марини Порошенко, «Книга Миру» - це щире і відверте послання юних українців про цінність мирного життя. «Це видання складається з безліч емоційних фотомиттєвостей життя, які відібрані і підписані нашою молоддю. «Книга Миру» побуває в кожній області України і стане фото літописом мирного життя очима дітей. А ці фотографії вже стали своєрідною дитячою молитвою заради щасливого майбутнього нашої рідної України», - підкреслила дружина Глави держави.

Участь у зустрічі взяли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

         Слід відмітити, що до «Книги Миру» вже долучилися Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Івано-Франківська, Житомирська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська та Хмельницька області.« повернутися до списку новин