Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В Мурованих Курилівцях проведено нараду-семінар «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Переглядів: 434

Днями з ініціативи Мурованокуриловецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено нараду-семінар на тему: «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Нараду провів заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен.

На нараду-семінар були запрошені: керівники та спеціалісти служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник головного лікаря Мурованокуриловецького районного центру первинної медико – санітарної допомоги, начальник сектору превенції Мурованокуриловецького відділення поліції Могилів – Подільського відділу поліції Головного управління національної поліції, начальник Мурованокуриловецького районного сектору з питань пробації та керівники засобів масової інформації.

В робочому режимі учасники наради ознайомилися з особливостями надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема, щодо проведення мотиваційного консультування.

У Вінницькій області діє чотири мобільних бригади соціально-психологічної допомоги у рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства, щодо жінок та дівчат в Україні», реалізацію якого розпочато у жовтні 2017 року МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. Барська 43 мобільна бригада обслуговує територію Барського та Мурованокуриловецького районів. Директор Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Шароградська представила керівника бригади Людмилу Смотрицьку та психологів Діану Слободянюк та Олександру Корецьку.

Для отримання психологічної допомоги та попередження домашнього насильства звертайтеся за телефонами: 073 138 90 39, 095 819 11 71. Дзвінки приймаються понеділок - п’ятниця з 8:00 до 21:00.

 « повернутися до списку новин