Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Міжнародний день сім’ї

Переглядів: 155

    З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Міжнародний день сім’ї відзначають щорічно 15 травня з 1993 року. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Відомо, що багато дітей проживають і виховуються у неповних сім’ях, а ще гірше, якщо діти при живих батьках залишаються без батьківського піклування. Але є такі люди, які не можуть бути осторонь чужих проблем, бо як кажуть, чужих дітей не буває.

На сьогодні на території нашого району проживає 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебуають під опікою/піклуванням, функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 16 дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2018 році службою у справах дітей було довлаштовано у прийомну сім’ю Викалюк Інни Петрівни (с. Воронівці) 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, які є дітьми з обмеженими можливостями. У жовтні 2018 року було створено нову прийомну сім’ю на базі сім’ї Шевчука Вадима Віталійовича та Якимовської Світлани Владислаівни (смт. Муровані Куриловці), які прийняли у свою родину на виховання та спільне проживання 4 дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім цього за сприянням служби у справах дітей у 2018 та 2019 роках відбулося усиновлення 2 дітей жителями смт. Муровані Курилівці.  Ми хочемо подякувати усім родинам, які зважилися на такий рішучий і важливий вчинок, взяли на себе  відповідальність за життя та здоров’я дітей, які з різних причин залишилися без батьківської опіки та підтримки. Усі дітки потребують любові, уваги, захисту, сімейного затишку та родинного тепла.

Тож вітаємо усіх з Міжнародним днем сім’ї, хай любов'ю іскряться очі, мир і спокій поселяться у ваших душах! А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

                                                                                                                             Cлужба у справах дітей райдержадміністрації« повернутися до списку новин