Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

За ростом темпів інвестицій Вінницька область посіла 5 місце серед регіонів України

Переглядів: 395

 

 

Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації, протягом першого півріччя поточного року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно майже 4 млрд.грн. капітальних інвестицій.

Капітальні інвестиції збільшилися понад 40 % порівняно з відповідним періодом попереднього року.

За ростом темпів інвестицій область посіла 5 місце серед регіонів України, заливши позаду такі потужні регіони як Львівська (6 місце), Одеська (7 місце), Харківська (12 місце) області та м. Київ (10 місце).

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно майже 76 % загального обсягу.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво збільшилися майже на 5 % до січня-червня 2016 року та становили 517,3 млн. грн.

З початку 2017 року підприємствами області виконано будівельних робіт на загальну суму близько 1,6 млрд. грн., що на 16,5 % більше, ніж за відповідний період попереднього року.

За видами  будівельної продукції будівництво інженерних споруд домінує над будівництвом будівель та становить понад 60% до загального обсягу робіт.

За характером будівництва роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали майже 80 %, решта – ремонтні роботи.

За обсягами виконаних будівельних робіт область посіла 9 місце серед регіонів України, випередивши сусідні регіони : Хмельницька (12 місце), Житомирська (15 місце), Кіровоградська (19 місце),  Черкаська (20 місце) області.« повернутися до списку новин