Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Восьмого квітня у Вінниці відбудеться традиційний Великодній ярмарок

Переглядів: 286

В приміщенні обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів нараду з керівниками профільних Департаментів з питання підготовки та проведення Великоднього ярмарку у м. Вінниці. 
«8 квітня ми проводимо передпасхальний ярмарок, вінничани його дуже чекають. З досвіду проведення осінніх ярмарків впевнений, що і Великодній буде проведений на такому ж високому організаційному рівні», – зазначив Андрій Гижко.
Проходитиме Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів традиційно на території біля ТЦ «ШОК» (район «Вишенька», вул. Келецька, 176). Участь для всіх бажаючих реалізувати свою продукцію - безкоштовна.
«Вже втретє у Вінниці проводитиметься щорічний Великодній ярмарок, який працюватиме з 8:00 до 15:00 години. Всі питання пов’язані з проведенням ярмарку відпрацьовуються, для забезпечення проведення його на високому рівні. Стосовно товарних позицій – це питання контролюється, об’єми та асортимент продукції визначено», – наголосила заступник директора –начальник управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець. « повернутися до списку новин