Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Обласна державна адміністрація розробляє проект програми підготовки фахівців з вищою освітою

Переглядів: 300

 

 

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка 5 лютого відбулось засідання робочої групи щодо підготовки Обласної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» на 2018-2020 роки.

Засідання проходило в рамках виконання окремого доручення голови обласної держаної адміністрації Валерія Коровія.

Метою Програми є створення доступної системи надання якісних освітніх послуг у сфері підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» у комунальних коледжах та державних коледжах та технікумах, які фінансуються з обласного бюджету, відповідно до потреб регіонального ринку праці в рамках реалізації стратегії соціально-економічного розвитку Вінницької області до 2020 року.

В засіданні взяли участь виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський.

В ході засідання було обговорено проект, розроблений Департаментом освіти і науки облдержадміністрації. Було висловлено низку зауважень та пропозицій, які будуть враховані в подальшій спільній роботі зацікавлених структурних підрозділів облдержадміністрації над проектом майбутньої Програми.« повернутися до списку новин