Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині підбили підсумки першого тижня роботи у програмі «Доступні ліки»

Переглядів: 459

Програма «Доступні ліки» діє в Україні уже більше тижня. Вінниччина – один із регіонів, де проходить масштабна інформаційна кампанія та щоденний моніторинг ситуації щодо впровадження процесу реімбурсації. 
Департамент охорони здоров’я ОДА щоденно проводить роботу з населенням області та медичним персоналом, щодо питань відшкодування вартості медпрепаратів.
Під час селекторної наради з Міністерством охорони здоров’я України 10 квітня про підсумки роботи у програмі «Доступні ліки» за тиждень звітували фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА. 
Ольга Задорожна - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ облдержадміністрації зазначила, що на Вінниччині уже підписано угоди зі 150 об’єктами господарювання, додатково планується підписати угоди ще з 30 аптечними підприємствами. 
Вона додала, що старт уже відбувся, виникали деякі проблемні питання, але вони швидко вирішились. 
У свою чергу, в МОЗ закликають медиків покращувати комунікацію між лікарем та пацієнтом, налагоджувати й надалі механізм співпраці з аптечними підприємствами. 
Завдання Міністерства, а в області - Департаменту охорони здоров’я ОДА,- забезпечити максимально ефективну роботу програми «Доступні ліки» у регіоні.« повернутися до списку новин