Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Дружина Глави держави взяла участь у відкритті сьомого сезону вінницького Фонтану

Переглядів: 487

 29 квітня, найбільший у Європі Фонтан «Roshen» відкрив свій сьомий сезон роботи. Цього року він починає свою роботу «Струнами свободи» з нагоди 100-річчя Української революції. Адже Указом Президента України Петра Порошенка 2017 рік оголошено роком Української революції 1917-1921 років.

 Вітаючи усіх вінничан та гостей міста з цією приємною подією, Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко зазначила: «Це чудова нагода згадати наших великих українців – Грушевського, Винниченка, Скоропадського, які ще століття тому визначили головний національний орієнтир для українського народу – самостійна і незалежна держава. На початку ХХ століття ми втратили шанс постати незалежній Україні  через брак внутрішньої єдності та політичні чвари. І натомість отримали 70 років жорстокої диктатури, яка забрала життя мільйонів українців».

 Марина Порошенко зауважила, що сьогодні ми маємо щастя жити в незалежній та європейській державі. «Але ми повинні пам’ятати уроки історії, і в єдності будувати сильну Україну» , - підкреслила дружина Глави держави.

  Участь у відкритті цьогорічного сезону взяли військові, які захищали Україну від російської агресії на Донбасі, а зараз проходять медичну реабілітацію у Вінницькому клінічному військово-медичному центрі Центрального регіону,  родини загиблих воїнів АТО,  а також депутат Верховної Ради України Вікторія Сюмар,  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій голова обласної Ради Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Вітаючи десятки тисяч вінничан і гостей міста Валерій Коровій зазнчив: «Ми живемо у непростий час,  є багато проблем. Але це історичний час, час великих змін і усвідомлення кожного з нас власної причетності до долі майбутнього нашої європейської країни, в якій житимуть наші діти та онуки. Дуже символічно, що 100 –річчя Української революції ми відзначаємо на вінницькій землі, в центрі Поділля.  Історія Української революції  пов’язана з дуже багатьма драматичними сторінками. Вінниччина двічі була столицею Української Народної Республіки, і ми пам’ятаємо ті непрості роки, які, в значній мірі,  обумовлені тим, що в нас у державі не було єдності. Тому сьогодні ми повинні розуміти, що лише в єдності сила і запорука нашого поступу вперед».

Слова вітання висловили голова обласної Ради Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Під час церемонії відкриття присутні поринули у події 100-річної давнини й побачили, як діди та прадіди виборювали свободу для своєї держави. Події 1917-1921 представлені в театралізованій композиції «Українське військо» продемонстрували, що Українська революція була загальноукраїнським явищем та вершиною національно-визвольної боротьби й відродження української нації.

Концертна програма цьогорічного відкриття сезону роботи фонтану представлена найкращими хітами українського виконавця Арсена Мірзояна та українського електронного музичного гурту ONUKA.

Найочікуванішою миттю вечора став запуск Фонтану «Roshen» з українською патріотичною програмою «Хвилі рідної душі». « повернутися до списку новин