Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Деякі моменти концепції Нової української школи роз’яснював освітянам Вінниччини заступник Міністра освіти і науки України

Переглядів: 522

1 червня у Вінницькій академії неперервної освіти відбулася нарада заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея з освітянами Вінниччини. Так, керівник спільно з заступником голови – директором Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігорем Івасюком роз’яснювали деякі питання реформування середньої освіти.

Як зазначив Павло Хобзей, з першого вересня 2018 року в Україні стартує Нова українська школа – проект, який передбачає зміни у змісті освіти, методиці навчання та створенні нового навчального середовища. Проект передбачає перенавчання 22 тисяч українських педагогів, які будуть працювати з 1 класами в Новій українській школі з першого вересня 2018 року, тому в 2017-2018 навчальному році 100 українських шкіл візьмуть участь в експериментальному проекті, де апробують на собі діяльність майбутніх Нових шкіл. Далі на базі цих закладів здійснюватиметься навчання інших вчителів. У Вінницькій області, наприклад, таких заклади буде 4.

Також керівник зупинився на питаннях підручників для початкових класів, їх написанні та апробації, та наголосив, що саме виховання поваги до 6-річної дитини повинно стати новою «культурою школи».

 « повернутися до списку новин