Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ДО ВІДОМА ГОСПОДАРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Переглядів: 424

Порядок надання фізичним особам часткового відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання і охолодження молока

       Відповідно рішення 4 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40 «Про програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»», у 2016 році передбачено надання фізичним особам з обласного бюджету часткового відшкодування витрат за закуплені ними в поточному році для власного користування нові установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання і охолодження молока (ларі) вітчизняного виробництва за умови утримання у своєму господарстві 3 (три) і більше ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів молочного напряму продуктивності, в розмірі 50 % вартості за одиницю. Фізична особа має право одержати часткове відшкодування витрат на установку один раз на 5 років.
         Для отримання часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня 2016 року до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації наступні документи:
1) довідку, видану сільською, селищною чи міською радою про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
2) копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;
3) копії платіжних документів та технічної документації на установку;
4) копію паспорта особи; копію довідки про відкриття поточного рахунку в банку; копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).
     Подані документи розглядаються в порядку черговості їх надходження.
       Документи на отримання часткового відшкодування витрат за закуплену установку приймаються у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації: м. Вінниця, вул. Соборна, 15а, 2-й поверх, к.211; тел.67-08-33.« повернутися до списку новин