Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Про сортові ресурси та технології вирощування круп’яних, олійних культур та картоплі вітчизняної селекції йшлося сьогодні на «Дні поля»

Переглядів: 381

 

 

Сьогодні, 9 серпня,  у м. Калинівка на базі державного підприємства «Дослідне господарство «Артеміда» інституту картоплярства НААН України пройшов «День поля» на тему: «Сортові ресурси та технології вирощування круп’яних, олійних культур та картоплі вітчизняної селекції».

 Участь у заході взяли: директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, очільники райдержадміністрації та районної ради, науковці НААН України, керівники та спеціалісти профільних структурних підрозділів обласної та районної державних адміністрацій.

 На Дні поля були представлені сучасні вітчизняні сорти сої, гречки, проса, кукурудзи та картоплі.   

 Як зазначив Микола Ткачук, демонстраційні посіви, які представлені на даному заході, показують високу врожайність та результативність вітчизняного насіння, що є підставою для серйозної підтримки вітчизняної селекції та співпраці науковців, державних органів виконавчої влади та сільгоспвиробників.   Також особливу увагу слід надавати збільшенню посівних площ зернобобової групи, яка є найкращим попередником для озимих культур та кормовою базою для тваринництва.

«Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів й надалі працюватиме над збільшенням валового виробництва зерна, круп’яних культур та впровадження якісних сортів картоплі Інституту картоплярства НААН України»,- запевнив посадовець.

 За результатами обговорень прийнято спільне рішення: створити на базі Дослідного господарства «Артеміда» координаційний центр впровадження інноваційних перспективних сортів вітчизняної селекції.« повернутися до списку новин