Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ШЕВЧЕНКО - ДУХОВНА ВЕРШИНА УКРАЇНИ

Переглядів: 477

Щороку в Україні 9 березня вшановують пам'ять Великого Кобзаря, митця слова й пензля, легенди нашого народу.

В центральній районній бібліотеці проведений Шевченківський літературний колаж "Шевченко у моєму серці".

Присутні переглянули слайд-презентацію про життя і творчість Т.Г. Шевченка. На бібліографічному конкурсі "Чи знаємо ми Кобзаря?" пропонувалися питання, відповіді на які треба було знайти в книгах "Шевченківський словник", "Життя Тараса Шевченка", "Шевченко: невідомі сторінки життя". Старшокласники продекламували вірші Великого Кобзаря.

Презентовано книжково-ілюстративну виставку "Шевченко - духовна вершина України"

                                                             СЯЄ ШЕВЧЕНКА СЛАВА ЗОЛОТА!

В районній бібліотеці для дітей було проведено літературно-мистецьку годину "Сяє Шевченка слава золота!" з учнями 9-го класу школи №1- гімназії та вчителями.

  Розпочався захід мелодію пісні "Реве та стогне Дніпр широкий". "Шевченко - код нашої нації, в його творах закодовані основи духовності, невичерпний її потенціал" - такими слова до присутніх звернулася завідуюча районною бібліотекою для дітей Зоя Соболєва, бібліотекар Надія Коріневська розповіла про життя і творчість Кобзаря.

 Юні користувачі бібліотеки охоче читали вірші "Мені однаково", "На панщині пшеницю жала", "Сон", "Заповіт". Також школярі читали прислів’я і приказки про Т. Г. Шевченка. 

На завершення вчителька Тетяна Гурін наголосила, що творчість Т.Г. Шевченка має велике значення в українській літературі та подякувала бібліотечним працівникам за змістовний захід.

Присутні мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією "Ми українці всі одна сім’я - єднає нас Тарасове ім’я".

 « повернутися до списку новин