Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Розповсюдження в районі сімейних форм виховання

Переглядів: 357

З метою розповсюдження в районі сімейних форм виховання, службою у справах дітей було створено нову прийомну сім’ю на базі родини Артеменко Наталії Василівни та Кабаченка Анатолія Григоровича, жителів с. Новосілка. Службою у справах дітей певний час вівся пошук дітей, які потребували сімейного виховання та мають статус дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування.  Днями відбувся контакт між потенційними прийомними батьками та двома дівчатками з Калинівського району, які були позбавлені батьківського піклування. Отже розпорядженням голови райдержадміністрації створено нову прийомну сім’ю та влаштовано дві дівчинки, позбавлених батьківського піклування, сестричок  Таїсу та Марію.

Сім’я Ткача Олександра Антоновича та Світлани Дмитрівни, жителі с. Михайлівці, які створили на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу ще у 2010 році, виявили бажання довлаштувати у свою сім’ю дитину, позбавлену батьківського піклування. Службою у справах дітей, за певними критеріями, було підібрано дитину, жительку Хмільницького району. Прийомні батьки спільно з начальником служби у справах дітей Ігорем Остаповичем, їздили у Хмільницький район, де в присутності працівників служби у справах дітей відбувся контакт між батьками та дівчинкою, позбавленою батьківського піклування. Отже, прийомна сім’я Олександра Ткача прийняла у свою родину на спільне проживання, навчання та виховання ще одну дитину.

Таким чином службою у справах дітей поведена клопітка робота щодо розповсюдження у районі сімейних форм виховання та недопущення влаштування статусних дітей в інтернатні заклади.

 

 « повернутися до списку новин