Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Підсумки роботи галузі тваринництва за 9 місяців поточного року обговорили на нараді з керівниками держустанов та сільськогосподарських підприємств Вінниччини

Переглядів: 489

 

 

Сьогодні, 26 жовтня, в смт Брацлав Немирівського району відбулась семінар-нарада за підсумками роботи галузі тваринництва за 9 місяців 2017 року. Семінар проводився на базі товариства з додатковою відповідальністю «Брацлав».

Серед запрошених - перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку та екології ОДА Микола Ткачук, директор Інституту кормів та сільського господарства «Поділля» НААН України Олександр Корнійчук, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань АПК, керівники базових господарств області, що займаються молочним скотарством, представники Київської, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Чернівецької областей.

Розпочався семінар з огляду потужностей підприємства ТзДВ «Брацлав» та знайомством з його діяльністю.

Відкриваючи семінар, Андрій Гижко зауважив: «Сьогоднішня зустріч є логічним продовженням циклу семінарів, нарад і круглих столів, які проводяться обласною державною адміністрацією спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів. Таким чином, щоквартально подібні зустрічі проводяться на одному з підприємств області задля обговорення  питань агропромислового напрямку. Підприємство, на базі якого сьогодні відбувається семінар-нарада пропонує широкий спектр сільськогосподарської техніки, яка задовольнить потреби як індивідуального домогосподарства, так і  великих фермерських господарств та агрохолдингів. Ми хотіли, щоб представники всіх районів області та фермерських господарств ознайомились з продукцією підприємства, на якому ми з вами сьогодні зустрілись. Окрім того, хочу наголосити, що в області діє програма компенсації населенню часткової вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Зокрема, цьогоріч в обласному бюджеті на компенсацію передбачено 1,5 млн. грн. і вже 500 сімей отримали ці виплати.

Розповідаючи про роботу підприємства, Петро Михайленко зазначив: «Один із найнадійніших показників діяльності компанії – це її дохід. За останні роки нам вдалось збільшити обсяги виробництва в декілька разів. Окрім нарощування темпів виробництва на нашому підприємстві постійно впроваджуються сучасні технології та ведеться розробка нових видів продукції. Якщо на початку наше підприємство орієнтувалось лише на галузь тваринництва, то на сьогодні ми активно працюємо в напрямку садівництва. Продовжується робота з розширення номенклатури самохідної та великогабаритної техніки сільськогосподарського спрямування. Зокрема, кормороздавачі, напівпричепи, грядкостворювачі і ще багато іншої техніки. Важливим є те, що наші фахівці регулярно відвідують європейські й світові виставки, де презентується сільськогосподарське устаткування та постійно набувають досвіду, який дозволяє створювати сучасну, якісну, надійну та високопродуктивну техніку. Це дає змогу забезпечувати технікою як вітчизняні фермерські господарства, так і закордонні. Свідченням цьому є те, що сьогодні ми експортуємо продукцію компанії «Брацлав» в 20 країн світу».

Про підсумки роботи галузі тваринництва за 9 місяців 2017 року та перспективи її розвитку розповів начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Заїка.

В свою чергу, про ефективність та безпеку використання кормів в галузі тваринництва присутніх поінформував  директор інституту кормів та сільського господарства «Поділля» Олександр Корнійчук.

В завершальній частині семінару заступник начальника управління - начальник відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Андрій Салюк розповів щодо ситуації з якістю та безпечністю молока в сфері сучасних ринкових відносин.« повернутися до списку новин