Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Мурованокуриловецький відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області інформує!

Переглядів: 157

Почав працювати електронний сервіс від Пенсійного фонду України для перевірки стажу, розміру пенсій, отримання довідок

Подальше впровадження електронних сервісів від Пенсійного фонду України надає можливість громадянам дистанційно отримувати інформацію про сплачені страхові внески, нараховану заробітну плату, страховий стаж, а також отримувати довідки з QR-кодом, СМС-інформування про сплату роботодавцем страхових внесків або отриману/перераховану пенсію.

Щоб отримати інформацію на оновленому Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно зареєструватись в «Особистому кабінеті» за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП) або подати заяву до територіального органу Пенсійного фонду. Після входу в «Особистий кабінет», громадяни можуть отримати такі послуги:

  • подати заяви на призначення/перерахунок пенсії,
  • переглянути свою електронну пенсійну справу,
  • отримати відомості з Реєстру застрахованих осіб ПФУ (РЗО),
  • записатися на прийом до органу Пенсійного фонду,
  • попередньо замовити паперові документи: виписки з системи персоніфікованого обліку; виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів); виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників),
  • отримати електронні документи: довідки про доходи пенсіонера для субсидії; довідки про доходи пенсіонера; індивідуальні відомості про застраховану особу (довідка ОК-5); витяг з Реєстру застрахованих осіб (РЗО).

Для отримання довідки з QR-кодом, необхідно увійти до «Особистого кабінету» на Веб-порталі Пенсійного фонду України за допомогою ЕЦП та вибрати пункт «Запит на отримання електронних документів» у лівому боковому меню у розділі «Комунікації з ПФУ». На екрані відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити усі обов’язкові поля. Стан розгляду звернення та завантажити довідку можна у розділі «Мої звернення». Довідка дійсна для отримання субсидій, пред’явлення у банках, оформлення документів у центрах надання адміністративних послуг і її достовірність підтверджена спеціальним QR-кодом. Детальна відео інструкція знаходиться за посиланням:

http://www.pfu.gov.ua/35662-yak-otrymaty-dovidku-z-qr-kodom-vid-pensijnogo-fondu-ukrayiny/

Нещодавно запрацював новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування. За допомогою смс-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу. Як самостійно налаштувати новий сервіс, дивіться в інструкції:

http://www.pfu.gov.ua/35561-yak-nalashtuvaty-servis-sms-informuvannya-vid-pensijnogo-fondu-ukrayiny/

 

 

 

« повернутися до списку новин