Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Урочистості до Дня медичного працівника

Переглядів: 629

За традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. 15 червня, перший заступник Мурованокуриловецької районної державної адміністрації Іван Гончар, перший заступник голови Мурованокуриловецької районної ради Андрій Нікітчук та Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська взяли участь в урочистостях з нагоди свята.

«Своєю невтомною працею ви демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Як заповідав Гіппократ, призначення лікаря – бути милосердними, безкорисливими, рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

В цей нелегкий для нашої країни час, коли на Сході, в зоні проведення АТО тривають бойові дії, підтримані сусідньою державою-агресором, сотні медиків, часто ризикуючи власним життям, рятують наших захисників Вітчизни», - звернувся до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар та подякував медикам за їх невтомну та віддану працю задля збереження життя і здоров’я людей.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги Іван Гончар та Андрій Нікітчук вручили медикам Почесні грамоти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації та  районної ради.

З концертною програмою на святі виступили працівники культури.« повернутися до списку новин