Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святкування Дня Святого Миколая

Переглядів: 259

З давніх давен одним з найбільших шанованих святих є Святий Миколай, який завжди вважався покровителем знедолених і бідних, опікуном дітей. Недарма його називають Микола – Чудотворець, адже він причетний майже до всіх  чарівних і добрих справ. І тепер, як і в давні часи, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая.

Цей день вони чекають з особливим нетерпінням, бо щиро вірять, що добрий покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.

Саме святом до Дня Святого Миколая, яке відбулось в районному будинку культури, розпочалося відзначення циклу новорічних та різдвяних свят. Яскравими вогнями засяла у цей день новорічна красуня-ялинка.

Завітали на святкові заходи перший заступник голови рйдержадміністрації  Іван Гончар, Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська. Вони привітали діток із Днем Святого Миколая, з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, радості,  щасливої долі, здійснення усіх мрій  та  якомога більше усмішок.

Як і має бути в цей день, усі  учасники святкового дійства отримали від Святого Миколая солодкі дарунки.

Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій в душах дітей. Під час свята діти із задоволенням розважалися та брали участь у конкурсах.

 

 

 « повернутися до списку новин