Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У ЯКОМУ РОЗМІРІ В 2016 РОЦІ НАРАХОВУЄТЬСЯ ЄСВ ІЗ ЗАРПЛАТИ ІНВАЛІДІВ

Переглядів: 310

У ЯКОМУ РОЗМІРІ В 2016 РОЦІ НАРАХОВУЄТЬСЯ ЄСВ ІЗ ЗАРПЛАТИ ІНВАЛІДІВ

          Могилів-Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області надає роз'яснення стосовно розмірів нарахування ЄСВ із зарплати інвалідів.

        ЄСВ для підприємств, установ і організацій, у яких працюють інваліди, установлюється в розмірі 8,41% бази нарахування ЄСВ для працюючих інвалідів.

       ЄСВ для підприємств й організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, у яких кількість інвалідів становить не менш як 50% загальної чисельності працюючих, і за умови, якщо фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25% суми витрат на оплату праці, установлюється в розмірі 5,3% бази нарахування ЄСВ.
       ЄСВ для підприємств й організацій громадських організацій інвалідів, у яких кількість інвалідів становить не менш як 50% загальної чисельності працюючих, і за умови, якщо фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25% суми витрат на оплату праці, установлюється в розмірі 5,5% бази нарахування ЄСВ для працюючих інвалідів.
      Відповідні ставки ЄСВ передбачають ч.ч. 13 і 14 ст. 8 Закону України від 08.07.2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».« повернутися до списку новин