Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Дитяча книга України духовність кожної родини

Переглядів: 353

В районній бібліотеці для дітей відбулося відкриття Тижня дитячої та юнацької книги "Дитяча книга України - духовність кожної родини".
На книжкові іменини до бібліотеки завітали юні читачі 2 класу СЗШ І-ІІІ ст.№2 смт Муровані Курилівці з вчителькою Оксана Третяк. Тут їх з радістю зустріли бібліотекарі, які провели з ними бібліотечний урок «Під українським небокраєм книгу люблять і читають».
Книга! Займає особливе місце в нашому житті. Книги без сумніву є джерелом знань, вони мов ріки, які наповнюють собою увесь світ. Книги – це мудрість поколінь. З дитячих років вона допомагає нам пізнавати світ, розкриває таємниці природи, ми черпаємо з неї знання у школі, розповіла завідуюча районною бібліотекою для дітей Зоя Соболєва.
Бібліотекар Надія Ткачук зачитала вислови українських та зарубіжних письменників про книгу, провела з дітьми цікаві ігрові конкурси, вікторини, а саме: «Казкова розминка», «Логічне мислення», «Загадки казкових героїв», «Закінчи прислів’я», «Доповни вірш». Учасники були поділені на дві команди – «Супер ключики» та «Читайлики». Надзвичайно активними були: Позур Максим, Діденко Марія, Саульчак Єва, Пастушенко Настя, Коліба Ульяна, Романчук Марина, Максимчук Артем, Броніцький Антон, Платанюк Роман, Гусарська Діана, Розум’як Владислав, Бочковський Костя, Петраш Андрій та інші. Вони  багато знають прислів’їв, приказок, загадок про книгу, а також літературних казкових героїв.
Юні учасники зустрічі віддали шану «Книзі». Вони з душею читали вірші про книгу. А взагалі перемогла «дружба» тому, що байдужих не було. Також юні відвідувачі бібліотеки переглянули літературно-казковий калейдоскоп «Книга - розум, знання та успіх» та краєзнавчо-книжкову інсталяцію «Літературними стежками рідного краю», які прокоментувала бібліотекар Тетяна Семенова.
Вчителька Оксана Третяк подякувала бібліотекарям за змістовну і теплу зустріч з книгою. Нехай наші старання, сила та праця спрямовані на виховання у дітей інтересу до читання, дадуть свої паростки, читання стане для них великою пристрастю і принесе їм щастя. За активну участь всім дітям були вручені сувеніри.
Також протягом Тижня дитячої та юнацької книги до бібліотеки завітали наймолодші вихованці дитячих садків «Сонечко» та «Дзвіночок», для яких було організовано екскурсії у бібліотеці, розповіді про книги, цікаві та змістовні ігрові форми.
Тож зустріч з хорошою книгою завжди радісне свято. Дітей і дорослих супроводить вона у житті, як чудовий порадник, як засіб пізнання, натхнення і краси. Читання – одне з найбільш важливих потрібних і серйозних справ. Не шкодуйте на нього ні часу, ні сил - усе повернеться до вас сторицею. У нашій бібліотеці є дуже багато книжок: яскравих, чудових, незвичайних, цікавих, довідкових, які щоденно чекають на Вас діти! 

 « повернутися до списку новин