Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Безпечне використання газу в побуті

Переглядів: 461

 

Через необережне поводження людей з газом мають місце  випадки загибелі людей внаслідок отруєння чадним газом, або вибуху газоповітряної суміші. Водночас поширюються випадки самовільного встановлення газового обладнання власниками та мешканцями житлових приміщень.

          Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації застерігає жителів району та ще раз нагадує про основні правила користування газом в побуті.

          Перед розпалюванням плити потрібно дотримуватись певних правил, а саме: пройти інструктаж з безпечного користування газом в експлуатаційній організації газового господарства; мати інструкції з експлуатації приладів і дотримуватись їх; приміщення перед розпалюванням плити необхідно провітрити. Крім того, потрібно стежити за нормальною роботою газових приладів, димоходів і вентиляції, перевіряти тягу до включення та під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання газу в димохід. Після закінчення використання газу закрити крани на газових приладах і перед ними. При появі в приміщенні запаху газу негайно припинити використання газових приладів, перекрити крани до приладів і на приладах, відчинити вікна або квартиру для провітрювання приміщення, не запалювати вогонь, не палити, не вмикати електроприлади, не користуватися електродзвінками. При виявленні запаху газу у підвалі, під'їзді, на вулиці необхідно сповістити оточуючих про запобіжні заходи.

          Пам'ятайте, що необережне поводження з газом може  призвести до найтрагічніших  наслідків. Наша  безпека – в наших руках.« повернутися до списку новин