Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Служба у справах дітей на варті захисту законних прав та інтересів дітей

Переглядів: 370

13 грудня працівники служби у справах дітей Мурованокуриловецької райдержадміністрації, начальник Ігор Остапович та головний спеціаліст Наталія Мельник, взяли участь у засіданні опікунської ради Конищівської сільської ради. На засіданні були присутні: секретар опікунської ради Наталія Кравчук, Оксана Дика, Ольга Крук, Ольга Гончарук, запрошені – голова сільської ради Анатолій Смілянець, завідувач ФАПом Галина Вознюк.

Членами опікунської ради та запрошеними обговорено питання виховання та утримання дітей у неповних сім’ях, а саме де матері померли і  діти виховуються татами.  З’ясувалося, що вони добре справляються зі своїми обов’язками у вихованні та утриманні малолітніх дітей, але у опікунської ради виникли деякі зауваження щодо асоціальних проявів в суспільстві.

Проте одна із сімей, стан виконання батьківських обов’язків якої розглядалося, не справляється з відповідальним батьківством, а саме переїхавши з Білоцерківського району не зареєстрували новонароджену дитину, якій уже виповнилося 4 місяці, отже не отримують державну допомогу на дітей і не працюють.

З даними сім’ями проведено профілактичні бесіди та ними підписано зобов’зання у протоколах щодо відповідальності батьків за утримання, виховання та навчання дітей. Опікунською радою вирішено надати термін на оформлення новонародженої дитини та паспорту матері, який підлягає обміну, для подальшого оформлення грошових виплат на утримання малолітніх дітей.« повернутися до списку новин