Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Триває підготовка до проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України»

Переглядів: 365

 

17 серпня, під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка відбулась робоча нарада за участю начальників управлінь та відділів Департаменту щодо проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

«П’ятий ювілейний Міжнародний інвестиційний форум стане визначною подією, так як відрізняється надзвичайною кількістю учасників, актуальними темами для обговорення та спікерами, які можуть поділитись власними історіями успіху. Тому даний захід має бути організованим на найвищому професійному рівні», -  зазначив Володимир Мережко.

Під час наради була обговорена оновлена програма проведення Форуму, яка включає пленарне засідання, платформи ділового спілкування та три панельні дискусії. Учасники заходу зможуть побачити презентації перспективних напрямків розвитку туристичної та економічної галузей, а також IT - сектору регіону.

З метою поглиблення співпраці між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща, участь у Форумі візьме делегація Сьвєнтокшиського воєводства, яка в рамках дискусійної панелі «Сьвєнтокшиське воєводство (Республіка Польща) та Вінниччина (Україна) – горизонти можливостей» презентує інвестиційні пропозиції польського бізнесу.

Крім того, паралельно в місті відбудуться засідання Міжнародного трейд клубу, до якого входять представники дипломатичних місій, аташе з торговельно-економічних питань найбільших країн світу та засідання урядового Офісу залучення та підтримки інвестицій.« повернутися до списку новин