Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На черговому засіданні обласної комісії погоджено 19 проектів розпоряджень голови ОДА з питань надання земельних ділянок

Переглядів: 364

 

 

На 90 засідання комісії надано 19 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області, 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволів на розроблення  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – 4, про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – 3, про надання в оренду земельної ділянки – 1, про поновлення договору оренди земельної ділянки -1, про надання земельних ділянок в постійне користування – 5, про поновлення договору оренди водного об’єкта –2, про укладання договору оренди водного об’єкта - 3.

Крім того, на обговорення комісії винесено 3 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та одне питання Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 19 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.« повернутися до списку новин