Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Стан підготовки області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років обговорено на колегії Департаменту ЖКГ

Переглядів: 375

 

Сьогодні, 19 липня, відбулась колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації. Основні питання, які винесені на розгляд колегії  стосувалась стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Участь у колегії взяли заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк, заступник Директора Департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Володимир Костенко, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів Андрій Мельник та  голова обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Алла Рафал.

«На даний час активно ведуться роботи з підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Особливу увагу необхідно звернути на стані справ із зазначених питань на місцях, а також щодо сортування і переробки сміття. Ще одне питання, яке потребує обговорення -  це передача в 2017 році 7,7 тис. км доріг області «Укравтодором» на баланс місцевих органів влади. І це буде зона відповідальності по утриманню і по ремонту доріг керівництва тих населених пунктів, через які проходять дороги місцевого значення», - зазначив Василь Броварник.

В свою чергу, про хід підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років присутніх проінформував Володимир Костенко.

Широко розкрив питання роботи оперативних штабів для контролю за ходом підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області Олег Данилюк.

Окремо розглянуто питання заміщення традиційного палива на альтернативні та поновлювальні джерела енергії та заготівлі паливної сировини на новий опалювальний період.

В ході колегії, також, заслухано представників районів стосовно питань незадовільних темпів підготовки об’єктів житлово-комунального господарства на підпорядкованій території.« повернутися до списку новин