Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій

Переглядів: 488

 

 

Сьогодні, 14 вересня, в облдержадміністрації відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій щодо актуальних питань життєдіяльності області.

В  нараді взяли участь : голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступники голови Василь Броварник та Олександр Крученюк, керівники окремих департаментів облдержадміністрації , військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький, начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь, голови РДА.

Особливу увагу під час засідання Валерій Коровій акцентував на персональній відповідальності голів райдержадміністрацій за оперативне вирішення усього комплексу питань територіальної оборони, а також наголосив: « Згідно діючого  законодавства, районні державні адміністрації – це є органи державної виконавчої влади, для яких чітко виписані повноваження  як в питаннях оборонної роботи, так і в питаннях,  пов’язаних із виникненням надзвичайних ситуацій, що загрожують безпеці або здоров’ю громадян:  пожежі, АЧС тощо. Ви повинні реагувати швидко, ефективно, беручи на себе всю відповідальність. Бездіяльність при виконанні владних повноважень може  трактуватись як кримінальне правопорушення».

Учасники наради заслухали  інформацію з таких питань:

  • Завдання щодо виконання підготовчих заходів та участі у командно-штабному навчанні з територіальної оборони у період з 26 по 28 вересня 2017 року;
  • Про використання коштів ДФРР та інших субвенцій .

-   Про стан забезпечення фінансування закладів охорони здоров’я;

     -  Про результати зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.

      -  Щодо офіційної поїздки делегації Вінницької області до Ясського повіту республіки Румунія.« повернутися до списку новин