Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Переглядів: 503

 

     22 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Комісію відкрив голова комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар. Також приймав участь  та виступив на комісії заступник Могилів-Подільського місцевого прокурора Вадим Грималюк.

      Розглядалися питання:

1.Затвердження розміру збитків при використанні земельних ділянок СТ «Лідер» (обслуговування магазинів) на території Степанківської сільської ради без оформлення правовстановлюючих документів.

2.Розгляд звернення Мурованокуриловецької селищної ради щодо визначення та відшкодування збитків у вигляді неодержаного доходу за використання земельної ділянки ТОВ «Будсервіс», щодо визначення та відшкодування збитків у вигляді неодержаного доходу за використання земельної ділянки ПрАТ «Мурованокуриловецький завод «Регіна»», щодо визначення та відшкодування збитків у вигляді неодержаного доходу за використання земельної ділянки Шевчуком Юрієм Васильовичем.

 « повернутися до списку новин