Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Житлово-комунальна  галузь  Вінниччини активно готується до  нового опалювального сезону

Переглядів: 311

 

 Сьогодні, 19 липня, за підсумками проведеної Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації колегії щодо стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник провів прес-конференцію.

В ході прес-конференції посадовець детально розповів про стан підготовки до опалювального сезону. Таким чином, в цілому по області заплановані роботи виконано на 53,6%. Зокрема, по тепловому господарству – 56%, в сфері житлового фонду – 50,2%, водопровідне і каналізаційне господарство – 50,3%, соціальні заклади 57%. Окрім того, проведено заміну мереж водопостачання протяжністю 15,5 тис. м. та мереж водовідведення протяжністю 3,7 тис. м.

Розкриваючи питання стану підготовки до опалювального сезону в області, Василь Броварник зазначив: «Загалом по області функціонує 970 котелень, з яких 545 на сьогодні вже повністю готові до опалювального сезону. Актуальним на сьогодні залишається питання переведення котелень на альтернативні види палива. Працюючи в даному напрямку, на сьогодні вже 418 котелень переведено на альтернативні види палива, такі як щепа, дрова, пелети та інші, в залежності від виду встановленого котла. Стосовно стану заготівлі таких паливних матеріалів, то на сьогодні цей показник сягає 50%».

Також, не залишилось поза увагою питання ремонту доріг в області. Таким чином, заступник голови ОДА повідомив, що із запланованих 539 тис. м2 комунальних доріг на 60% вже повністю виконано ремонтні роботи. Окрім того, активно розпочато заготівлю посипкового матеріалу на випадок ожеледиці на дорогах. На сьогоднішній день заготовлено 50% від запланованої кількості.

«Варто зауважити, Урядом України визначено, що ремонт доріг є одним з пріоритетних напрямків роботи. Цей процес активно проходить і у Вінницькій області. На сьогодні ведуться ремонтні роботи в напрямку Калинівки. Окрім того ведуться роботи на великій окружній і малій окружній дорогах міста Вінниці. Розпочато роботи на 3 ділянках в напрямку Могилів-Подільського, а ще 4 ділянки вже підготовлено до початку ремонту. Важливим є той факт, що дані ремонтні роботи проводяться за кошти, що надходять до обласного бюджету від перевиконання митних платежів Вінницькою митницею. Таким чином, на сьогодні ця сума становить 107 млн. грн.», - зазначив Василь Броварник.« повернутися до списку новин